Проектування

Ми професійна Архітектурна компанія, тому весь процес робіт Ви зможете контролювати навіть перебуваючи закордоном.


  • проектування

  • візуалізація

Проектні роботи - це перший важливий етап в процесі будівництва будь-якої споруди чи створення індивідуального інтер’єру. На стадії проекту розробляють архітектуру і дизайн об’єкта, функціонування та ергономіку об’єкта, а також конструктивні рішення.

Такі роботи варто довіряти досвідченим професіоналам, які здатні втілити ваші ідеї при реалізації проекту і створити індивідуальний проект.

Важливою перевагою нашої команди став великий (різноманітний) спектр пропонованих послуг і великий досвід не тільки в проектуванні і дизайні приватних об’єктів (котеджів, квартир, офісів), але і великих громадських та міських об’єктів.

Проектні та дизайнерські роботи – це не тільки ряд якісних візуалізацій, а й можливість зробити віртуальну прогулянку по Вашому майбутньому об’єкту. Вам не доведеться купувати непотрібні речі, що не зможуть вписатися в Ваш майбутній інтер’єр, оскільки кожен предмет буде передбачений проектом.

Створення проекту Вашої мрії істотно прискорить виконання будівельних робіт. Також у Вас не виникне необхідності у перероблені під час ремонтно-оздоблювальних робіт, оскільки усі роботи будуть передбачені Вашим проектом.

Дійсно унікальний інтер’єр може бути створений лише професійними дизайнерами і архітекторами, які мають значний досвід роботи і профільну освіту.

Концепт-проекти - це величезний майданчик генерації ідей, де будь-які Ваші задуми можуть бути втілені. Ми втілимо будь-які нестандартні рішення.

Ми допоможемо зробити візуалізацію Ваших ідей або на основі Ваших задумів створимо неординарний і креативний об'єкт.

У рамках концепт-проекту творчість не має меж, це означає, що будь-які бажання та ідеї здійсненні!

Нові ідеї, сучасні бачення або стратегії бренду гарні на папері, але часто потрібне творче розуміння, щоб допомогти реалізувати своє стратегічне бачення. Наш досвід інтерпретації та креативне мислення може допомогти Вам досягти кращих рішень.

Ми неординарні і наші уточнені навички генерації ідей допомагають нам вирішити найбільш важливі потреби Вашого задуму, сучасних ідей або стратегії Вашого бренду.

Послуги які Ми надаємо

I

Проектування приватних будинків

II

Дизайн будь-яких інтер’єрів

III

Проектування об’єктів для бізнесу

IV

Проектування громадсько-культурних об’єктів

Завершені об’єкти

SKD працює у сфері будівництва, реставрації та проектування 20 років. Наш колектив - це досвідчені фахівці якi володіють всім необхідним для роботи

регіональна бібліотека | 2005р.

міський палац культури | 2008р.

зал торгово-промислової палати | 2012р.

зал торгово-промислової палати | 2012р.

Приватне помешкання у Польщі | 2015р.

Приватне помешкання у Польщі | 2015р.

Приватний будинок | 2005р.

Приватний будинок | 2005р.

Співпраця

Якщо Вам цікава співпраця з нами, просимо зв’язатися за контактними даними

написати нам
реставрація реставрація реставрація реставрація реставрація реставрація реставрація реставрація реставрація реставрація реставрація реставрація реставрація реставрація реставрація реставрація реставрація реставрація реставрація реставрація реставрація реставрація реставрація реставрація реставрація реставрація реставрація реставрація