Заглиблине удівництво

Природа повинна бути частиною житла , а житло має бути продовженням природи

Наша концепція сучасного екологічного будівництва: це одночасне підвищення комфорту проживання, економія енергетичних ресурсів та турботливе ставлення до навколишнього середовища в якому ми живемо.

На основі даної концепції нами вже реалізовано і ще проектуються декілька проектів, які значній мірі знизити споживання теплової або електричної а концепції - це технологія заглибленого будівніцтва - “ALTADOMUS”, ідея якої знаходиться у ефективному використанні природного тепла землі.

Грунт дає тепло взимку та прохолоду влітку через значну теплову інерцію. Взимку грунт на глибині 2-3 метри може мати +6-8 градусів, а влітку навпаки при +25-30 земля похолодна і має 12-15 градусів. Це і є основна перевага заглибленного будинку, оскільки на опалення та охолодження наобхідно значно менше енергії аніж для звичайного помешкання.

Сучасний рівень технологій дозволяє витричати на будівництво заглибленного житла рівноцінно зі звичайним. В комплексі з тепловимі насосами, сонячною енергетикою та комп’ютерним керуванням енергетичні та фінансові витрати на утримання такого будинку можна звести до мінімуму.

Усі наші проекти обов'язково спираються на економічний аналіз витрат і вигод від кожного можливого варіанту вирішення, включають в себе інтелектуалізацію всіх компонентів. Ми намагаємося об’єднати найсучасніші здобутки людства з метою найповажнішого ставлення до природи.

Послуги які Ми надаємо

I

Проектуемо енергоефективні будинки

II

Будуємо заглублені споруди

III

Функціональне планування житла

Співпраця

Якщо Вам цікава співпраця з нами, просимо зв’язатися за контактними даними

написати нам