Декорування

Наші майстри – це професійні митці які мають відповідну фахову освіту найкращих закладів.

Один з напрямків діяльності нашої компанії – це декоративні роботи.
Для декорування ми застосовуємо найсучаснішні матеріали, технології та розробки, однак основа для нашої роботи традиційні, класичні, екологічні матеріали.

Наш підхід до декоративних робіт це не тількі розкриття творчого потенціалу наших майстрів, а ще й естетичне та емоційне збагачення замовників, створення простору який повинен бути не тільки комфортним, функціональним, зручним але ще й красивим, наповненим сенсом, який має бути продовженням особистості, образу, стилю, характеру господарів, надавати насолоду зору.


  • позолота

  • живопис

  • меблі

Роботи по позолоті мають витоки з давніх історичних часів.

наші майстри володіють майже всіма класичними технологіями позолотних робіт, але також у своїх роботах ми використовуємо найсучасніші матеріали.

Нами виконані оздоблювальні позолотні роботи в 18 церквах та 12 громадських закладах, а також більш ніж 50 приватних замовників.

Найпоширенішою технологією позолотних робіт сусальним золотом наші майстри володіють досканало на вищому професійному рівні, а також мають величезний досвід реставраційних робіт у цьому напрямку.

Живопис з найпродавних часів прикрашав місця де перебувала людина і це найперше мистецтво, яке вона започаткувала.

Ми маємо досвіт виконання робіт по живописах різної складності та в багатьох стилях. Наші майстри – це професійні митці які мають відповідну фахову освіту найкращих закладів.

За час існування компанії ми надбали досвіду виконання мистецькіх робіт. це напрямки в монументальних (громадскі заклади, театри, церкви ),

а також станкових і декоративних для приватних замовників (тематичні/жанрові картини, вітражи, мозаїчні роботи, скульптура). Крім того ми робимо і пропонуємо сміливі експеременти в жанрі стріт-арту (графіті).

Меблі одна з найважливіших деталей будь якого інтер’єру та приміщення.

Ми займаємося виготовленням та “естетичним тюнінгом” меблів в різних стилях від класики до хайтеку або кічу. Ми зробимо вигляд меблів самим цікавим та навіть фантастичним, що зробить Ваш інтер’єр найпривабливішим або най нестандартнішим.

Ми вважаємо, що сьогодні меблі можно розглядати не тількі як предмет утилітарного використання, а як річ яка віддзеркалює особливість, характер та стиль життя власника і є його візитною карткою.

Маємо цікаві приклади і пропонуємо нестандартні рішення для Ваших меблів, які надають їм новий сенс і життя.

Послуги які Ми надаємо

I

Штучний камінь

II

Архітектурні елементи

III

Елементи інтер’єру

I

Сусальне золото

II

Поталь

I

Станковий живопис

II

Монументальний живопис

I

Дизайн меблів

II

Проектування елементів інтер’єру

Завершені об’єкти

SKD працює у сфері будівництва, реставрації та проектування 20 років. Наш колектив - це досвідчені фахівці якi володіють всім необхідним для роботи

офіс приватної компанії | 2009р.

балюстрада глядацької зали | 2013р.

меблі, приватна квартира | 2015р.

оздоблення приватного будинку | 1996р.

Приватне помешкання у Польщі | 2015р.

приватний будинок | 2008р.

оздоблення приватного будинку | 2009р.

оздоблення приватного будинку | 1996р.

Співпраця

Якщо Вам цікава співпраця з нами, просимо зв’язатися за контактними даними

написати нам
декорування декорування декорування декорування декорування декорування декорування декорування декорування декорування декорування декорування декорування декорування декорування декорування декорування декорування декорування декорування декорування декорування декорування декорування декорування декорування декорування декорування декорування декорування декорування декорування декорування декорування декорування декорування декорування декорування