Кліматизація

Ми поєднуємо екологію з комфортом та енергоефективністю

Сьогодні населення планети постійно зростає, збільшується споживання природних ресурсів та виробництво енергії, однак природні ресурси нажаль не збільшується.

Реалії життя спонукають нас уважніше та ощадливіше відноситися до природи та довкілля, вимагають від нас особливо дбайливо опікуватися екологією, яка нажаль погіршується, економно та ефективно використовувати енергію.

Реалізація концепції енергоефективності на практиці означає одночасне підвищення комфортності проживання та економію енергетичних ресурсів.

На основі даної концепції нами вже реалізований і проектується ряд проектів, на яких ми застосували технології, що дозволили в значній мірі знизити споживання теплової або електричної енергії, частково або повністю відмовитися від використання газу.

Успішно реалізовано низку проектів з впровадженням повітряних і грунтових теплових насосів, сонячних панелей, рекуператорів тепла, систем з економним повітряним опаленням.

Всі наші проекти обов'язково спираються на економічний аналіз витрат і вигод від кожного можливого варіанту вирішення, включають в себе інтелектуалізацію всіх компонентів систем шляхом інтеграції в систему "розумний будинок"

Послуги які Ми надаємо

I

проектуємо енергоефективні системи та кліматизацію

II

інсталяція обладнення та консультування

III

сервісне обслуговання систем та технічний нагляд

Співпраця

Якщо Вам цікава співпраця з нами, просимо зв’язатися за контактними даними

написати нам