Projektowanie

jesteśmy profesjonalistami, więc można w pełni polegać na utrzymaniu projekt zrobione dobrze

Prace projektowe są pierwszym ważnym krokiem w budowaniu jakichkolwiek budowli lub tworzeniu indywidualnego wnętrza. Na etapie projektu opracowują architekturę i wzornictwo obiektu, funkcjonowanie i ergonomię obiektu, a także konstruktywne decyzje.

Takie prace warto powierzać doświadczonym specjalistom, którzy potrafią wcielić wasze pomysły i stworzyć indywidualny projek.

Ważną prerogatywą naszej ekipy stał się szeroki rozmaity zakres usług i duże doświadczenie nie tylko w projektowaniu i wzornictwie prywatnych obiektów (kotedże, mieszkania, biura), ale także dużych obiektów użyteczności publicznej i miejskich.

Prace projektne i wzornicze – to nie tylko szereg jakościowych wizualizacji, ale również możliwość zrobić wirtualną przechadzkę po Państwa przyszłym obiekcie. Nie będą Państwo musieli kupować niepotrzebnych rzeczy, które nie będą odpowiadać przyszłemu wnętrzu, ponieważ karzdy element będzie przewidziany projektem.

Stworzenie projektu Państwa marzeń istotnie przyśpieszy wykonanie prac budowlanych. Nie  przewiduje się też  żadnych problemów z przerabianiem podczas prac remontowo-upiększających, ponieważ wszystkie prace będą przewidziane projektem.

Naprawdę wyjątkowe wnętrza mogą być tworzone wyłącznie przez profesjonalnych projektantów i architektów, posiadających szerokie doświadczenie i wykształcenie specjalistyczne.

Nasze usługi

I

Projektowanie domu prywatne

II

Wszelkiego rodzaju Projektowanie wnętrz

III

Projektowanie Biznes budynków

IV

Projektowanie budynków cywilnych i kulturalnych

Wykończone obiekty

Przedsiębiorstwo SKD– GROUP pracuje na rynku w zakresie budownictwa już 20lat. Nasz zespół – to doświadczeni fachowcy, którzy posiadają wszystko niezbędne do pracy
z wymagającym klientem: kwalifikację, reputację, unikalne doświadczenie zawodowe.

Regionalna biblioteka | 2005

Miejski Pałac Kultury | 2008

Sala Izby Przemysłowo - Handlowej | 2012

Sala Izby Przemysłowo - Handlowej | 2012

Mieszkanie prywatne w Polsce | 2015

Mieszkanie prywatne w Polsce | 2015

Dom prywatny | 2005

Dom prywatny | 2005

Współpraca

Zapraszamy do kontaktu z nami jeśli jesteś zainteresowany
we współpracy

написати нам