Dekoracje

Nasi rzemieślnicy - są zawodowi artyści, którzy mają odpowiednie wykształcenie zawodowe w najlepszych szkołach.

Prace dekoracyjne – to jeden z kierunków działania naszej firmy..
Do dekoracji używamy najbardziej zaawansowanych materiałów, technologii opracowań, jednak podstawę naszej pracy tworzą tradycyjne, klasyczne, ekologiczne materiały.

Nasze podejście do prac dekoracyjnych – to nie tylko ujawnienie twórczego potencjału naszych majstrów, ale też estetyczne i emocjonalne wzbogacanie klientów. Naszym zadaniem jest stworzenie przestrzeni, która musi być nie tylko komfortowa, funkcjonalna i wygodna, ale także piękna i pełna znaczenia, które jest kontynuacją osobowości, obrazu, stylu i charakteru właściciela.

  •  

    kamień

  • pozłota

  • malarstwo

  • meble

Produkujemy sztuczne kamienie, w składzie którego są tylko ekologiczne czyste materiały, które mają wyraźny, atrakcyjny wygląd i są przyjemny na dotyk.

Nasze kamienie można wykorzystywać zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budowli, na przykład na frontach

Produkujemy również architektoniczne elementy o rozmaitej złożoności i rozmiarach. Nasza oddzielną serią "lux" proponuje sztuczne kamienie, które produkują nasi majstrowie wyjątkowo ręcznie.

Każdy element z tej serii ma swój indywidualistyczny rysunek powierzchni i nie powtarza się w jakimkolwiek innym elemencie.

Prace po pozłocie mają upływy z dawnych historycznych czasów.

Nasi majstrowie posiadają prawie wszystkie umiejętności pracy z klasycznymi technologiami pozłoty, ale także w swoich pracach wykorzystują współczesne materiały.

Dokonaliśmy prac dekoracyjnych w 18 cerkwiach, 12 instytucjach publicznych, a także u więcej niż 50 klientów prywatnych.

Nasi maistrowie doskonale posiadają najbardziej rozpowszechnioną technologię pozłot złotem płatkowym. Mają spore doświadczenie restauracyjnych prac w tym kierunku.

Malarstwo ozdabiało miejsca gdzie przebywał człowiek od czasów starożytnych i było najpierwszą sztuką człowieczeństwa.

Mamy doświadczenie w wykonaniu prac malarskich o różnym stopniu złożoności, w wielu stylach. Nasi majstrowie – to fachowi artyści z odpowiednią edukacją, zdobytą w najlepszych edukacyjnych zakładach.

Za czas istnienia firmy nabyliśmy doświadczenia wykonania prac artystycznych, w kierunkach monumentalnych (instytucje publiczne, teatry, cerkwie), a także sztalugowych i dekoracyjnych dla klientów prywatnych (tematyczne/rodzajowe obrazy, witraże, mozaistyczne prace, rzeźba).

Poza tym robimy I oferujemy śmiałe eksperymenty w gatunku graffiti.

Meble – to jeden z najważniejszych elementów każdego wnętrza.

Zajmujemy się produkcją i "estetycznym tuningiem" mebli w różnych stylach od klasycznego do hi-tech czy kiczu.

Nadajemy waszym meblom  ciekawego, a nawet   fantastycznegon wyglądu, co sprawia, że wnętrze mieszkania jest bardziej atrakcyjne i niezwykłe.

Uważamy, że dziś meble warto rozpatrywać nie tylko jak przedmiot utylitarnego użycia, ale jako rzecz, która oddaje charakter i styl życia właściciela. Czasami same meble dużo opowiadają o właścicielu, są jego wizytówką. Mamy ciekawe przykłady i proponujemy niestandardowe decyzje dla Państwa mebli, które nadadzą im nowy sens i życie.

Nasze usługi

I

Kamień sztuczny

II

Elementy architektoniczne

III

Elementy do wnętrz

I

Złoty Liść(Pozłota)

II

Złota farba

I

Malarstwo sztalugowe

II

Monumentalne malarstwo

I

Projektowanie mebli

II

Projektowanie elementów wnętrza

Wykończone obiekty

Przedsiębiorstwo SKD– GROUP pracuje na rynku w zakresie budownictwa już 20lat. Nasz zespół – to doświadczeni fachowcy, którzy posiadają wszystko niezbędne do pracy
z wymagającym klientem: kwalifikację, reputację, unikalne doświadczenie zawodowe.

Biuro firmy prywatnej | 2009

Balustrada widowni | 2013

Meble, prywatne mieszkanie | 2015

Dekoracja domu prywatnego | 1996

Mieszkanie prywatne w Polsce | 2015

Dom prywatny | 2008

Dekoracja domu prywatnego | 2009

Dekoracja domu prywatnego | 1996

Współpraca

Zapraszamy do kontaktu z nami jeśli jesteś zainteresowany
we współpracy

написати нам